PUNKT POBRAŃ – CDL ŁÓDŹ

TEL. KROTOSZYN 519 062 540 (od 7.30 do 10.00)
TEL. OSTRÓW WLKP. 519 062 514

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług punktu pobrań analiz medycznych, który należy do Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej (CDL), który funkcjonuje przy naszym zakładzie.

W laboratorium wykonywany jest pełen wachlarz badań analitycznych: badań ogólnych, biochemicznych, hematologicznych, cytologicznych , immunologicznych, bakteriologicznych.

Wieloletnie doświadczenie na rynku medycznym pozwoliło Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej na wypracowanie wysokich standardów obsługi klienta przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości analizy laboratoryjnej. Dzięki pełnej informatyzacji naszych placówek laboratoria CDL plasują się wśród liderów branży Diagnostycznej w Polsce. Zarówno personel laboratoryjny, jak również własna sieć kurierska gwarantują wiarygodność i rzetelność wykonywanych badań. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, który to poprzez sieć punktów ambulatoryjnych ma możliwość skorzystania z usług naszych Laboratoriów. A także do placówek ochrony zdrowia świadczących pełną paletę usług medycznych. Do chwili obecnej zaufało nam ponad 1200 placówek na terenie całej Polski.

Indywidualne podejście, którym kierujemy się w kontaktach, zarówno z naszymi kontrahentami, jak również dostawcami sprzętu medycznego zaowocowało dynamicznym rozwojem na przestrzeni ostatnich lat. Dzięki kompleksowemu zastosowaniu aplikacji MARCEL CENTRUM możemy szybko i sprawnie dokonywać wymiany informacji pomiędzy oddziałami laboratorium a placówkami ochrony zdrowia bez zbędnej zwłoki. Wspomniana wcześniej sieć kurierska gwarantuje miłą obsługę i transport materiału biologicznego przy zachowaniu wszelkich norm związanych z bezpieczeństwem i przechowywaniem próbek do analizy. Zaś personel diagnostyczny w skład którego wchodzą technicy, diagności, specjaliści I i II stopnia z mikrobiologii i analityki, za każdym razem służą merytoryczną pomocą. Obecnie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej korzysta z renomowanych analizatorów firmy Roche, Siemens, Sysmex, DiaHem, czy też Becton & Dickinson. W skład zaplecza technologicznego firmy wchodzą:

Wieloletnie doświadczenie Firmy na rynku medycznym pozwoliło nam poznać oczekiwania klientów indywidualnych, jak również ośrodków zdrowia na terenie całej Polski. Dzięki czemu nasza oferta jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby pacjentów. Bardzo rozbudowany panel wykonywanych badań do których należy zaliczyć:

 • Hematologie i Koagulologię: np.: Morfologia, PT, APTT, TT, Fibrynogen, D-dimery,
 • Biochemię: np.: TSH, Ft3, Ft4, T3, T4, FSH, Testosteron, Progesteron, Prolaktyna,Aspat, Alat, Cholesterol, Glukoza, Elektrolity, Kwas mlekowy, Mukoproteidy, Amylaza,
 • Diagnostykę Infekcji i Zakaźnictwa: np.: HBs antygen, HIV, Glista Ludzka, Różyczka, Borelioza, Adenowirusy,
 • Markery Nowotworowe i Osteoporozy: np.: PSA, CEA, AFP, Ca 125, Ca 15-9, CA 19-9, CA 72-4, Chromogranina A,
 • Serologie: np.: Grupa krwi, Odczyn Coombsa PTA i BTA,
 • Białka Specyficzne: np.: ASO, IgA, IgG, IgM, VDRL, Białko CRP, Czynnik Reumatoidalny,
 • Poziomy Leków i Narkotyków: np.: Fenytoina, Morfina, Kwas walproinowy, Digoksyna, Barbiturany,
 • Toksykologia: np.: Poziom rtęci, ołowiu, cynku, manganu, fenolu, chromu,
 • Bakteriologię: np.: Posiew jałowy, Wymaz z antybiogramem, Posiew kału, Badanie na BK, Duosporal, Sporal A i S,
 • Badania wykonywane metodą PCR: np.: CMV, Poliomawirusy, Parwowirus B19, Listeria sp., Chlamydia Pneumoniae,
 • Analitykę Ogólną: np.: Badanie ogólne moczu, Badanie ogólne kału, Kał pasożyty

A także szeroką gamę paneli alergologicznych.

Godziny pracy Punktu pobrań:

poniedziałek – piątek: 7:30 – 10:00

Wydawanie wyników następnego dnia po godzinie 12:00.